Portfolio

Fotograf ślubny Siedlce, Sokołów Podlaski, Mińsk

Zachęcam do zapoznania się z moim fotograficznym portfolio. Poniższa galeria pracy to zbiór zdjęć, zgromadzony od początku mojej działalności, czyli od 2008 roku.

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna, fotoreportaże i inne

Jako fotograf ślubny, uwieczniam przede wszystkim uroczystości związane z tym wyjątkowym dniem, ale nie tylko. Oprócz ślubów, wykonuje fotoreportaże z chrzcin, komunii i innych ważnych wydarzeń rodzinnych. Popularne ostatnio są rodzinne i dziecięce sesje.

Staram się, aby w każdym ujęciu znalazły się prawdziwe, pozytywne emocje, ale nie stronię od łez wzruszenia. Prawdziwie ważne chwile często łączą przeciwstawne uczucia, na fotografii widać w zasadzie wszystko.

Nowoczesny fotoalbum

Uzupełnieniem każdego fotoreportażu – ślubnego, z chrzcin, uroczystości rodzinnych jest stworzenie estetycznego i nowoczesnego fotoalbumu. Polecam także prezentacje multimedialne z podkładem muzycznym.

Uważam, że wszechstronne umiejętności przydają się w każdej sytuacji, dlatego w swojej ofercie posiadam również sesje do portfolio, których często potrzebuje początkujący model lub modelka. Zachęcam także do współpracy profesjonalnych modeli. Wspólnie wypracujemy ostateczny kształt sesji.

KrakowskiFoto – Fotograf ślubny

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Fotograf ślubny Siedlce, Sokołów Podlaski, Mińsk Mazowiecki